آغاز کار شیرجه روهای ایران از فردا در فیلیپین

ملی پوشان شیرجه ایران در نخستین روز از مسابقات شیرجه قهرمانی رده‌های سنی آسیا فردا (دوشنبه)در ماده های تخته یک متر انفرادی و تخته سه متر هماهنگ با حریفان خود رقابت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که تیم ملی شیرجه ایران متشکل از ۵ شیرجه رو به همراه کادر فنی روز جمعه (چهارم اسفند ۱۴۰۲) برای رقابت با حریفان خود راهی فیلیپین شد. رقابت‌های شیرجه این دوره از مسابقات ۷ الی ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ پیگیری می‌شود.

بر همین اساس ملی پوشان شیرجه ایران در نخستین روز از این مسابقات فردا (دوشنبه) از ساعت ۸:۰۰ صبح در ماده های تخته یک متر و شیرجه هماهنگ از تخته سه متر با حریفان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت.

برنامه روز نخست مسابقات شیرجه قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین

  • آیدین نصرتی
  • صدرا علیزاد منصور
  • سام واژیر
  • کیومرث اصلانی

  1. علی صفری
  2. سام واژیر
  3. کیومرث اصلانی
  4. آیدین نصرتی
  5. صدرا علیزاد منصور

کادر فنی :

مربی: شهنام نظرپور
مربی : مجتبی ولی‌پور

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.