آموزش و پرورش صدرنشین مرحله نخست لیگ شنا آذربایجان شرقی

مرحله نخست لیگ شنا استان آذربایجان شرقی گرامیداشت دهه مبارکه فجر با صدرنشینی تیم آموزش و پرورش به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته اول لیگ شنای استان آذربایجان شرقی بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر روز پنجشنبه (دوم بهمن) در بخش آقایان برگزار شد. این مسابقات با حضور ۹۰ شناگر در سه رده سنی و در ۱۰ ماده انجام شد.

تیم های میرداماد تبریز، هیئت شنای مراغه، آموزش وپرورش استان، هیئت شنای اهر و هیئت شنای میانه در اولین مرحله لیگ شنا استان آذربایجان شرقی در محل استخرشهید قاضی تبریز با یکدیگر مسابقه دادند. در نهایت تیم های آموزش وپرورش استان، هیئت شنای میانه و استخر میرداماد تبریز به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

 

نفرات برتر مرحله نخست لیگ شنا استان آذربایجان شرقی؛

ماده ۱۰۰متر آزاد (رده سنی ۱۲-۱۱سال):

۱-میثم خادم(هیئت شنای میانه)

۲-سید مهدی مرتضوی(استخرمیردامادتبریز)

۳-علی محمدی(میانه)

 

ماده ۱۰۰متر آزاد (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-عمادمیرزایی(میانه)

۲-احسان پاکی(میردامادتبریز)

۳-ناصرفغفوری(میانه)

 

ماده ۱۰۰متر آزاد (رده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-علیرضاپورعلی(میرداماد)

۲-احدصدری(آموزش وپرورش استان)

۳-بلال ناعم(هیئت شنای مراغه)

 

ماده ۵۰متر قورباغه (رده سنی۱۲-۱۱سال):

۱-امین رهنمایی فر(آموزش وپرورش)

۲-احسان آقایی(میانه)

۳-یاشارسپهری(آموزش وپرورش)

 

ماده ۵۰متر قورباغه (رده سنی۱۴-۱۳سال):

۱-مهران طائفه(میرداماد)

۲-صدراقمردوست(آموزش وپرورش)

۳-علیرضا بشیرپور(میانه)

 

ماده ۵۰متر قورباغه (دررده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-میرعلی اصل مکاری پور(میانه)

۲-رسا محمدخانلی(آموزش وپرورش)

۳-امین سهیلی(میرداماد)

 

ماده ۴۰۰متر مختلط انفرادی (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-پیام خادم(میانه)

۲-عمادمیرزایی(میانه)

۳-فرشادصادقی(آموزش وپرورش)

 

ماده ۴۰۰مترمختلط انفرادی (۱۵سال به بالا):

۱-علیرضاپورعلی(میرداماد)

۲-فرازمقدمی(میانه)

۳-علی صفا(آموزش وپرورش)

 

ماده ۲۰۰متر کرال پشت (رده سنی ۱۲-۱۱سال):

۱-سهیل گیتی بان(میرداماد)

۲-امیدماهری(آموزش وپرورش)

۳-مبین امینی(مراغه)

 

ماده ۲۰۰متر کرال پشت (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-رضاصفری(مراغه)

۲-محمدرضاعباس زاده(آموزش وپرورش)

۳-علی شکارچی زاده(مراغه)

 

ماده ۲۰۰مترکرال پشت (رده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-فرزادشکری(میانه)

۲-فرید جبلی(آموزش وپرورش)

۳-بهزاداصغری(میرداماد)

 

ماده ۵۰*۴متر آزاد تیمی (رده سنی ۱۲-۱۱سال):

۱-آموزش وپرورش استان

۲-هیئت شنای میانه

۳-استخرمیردامادتبریز

 

ماده ۵۰*۴متر آزاد تیمی (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-میانه

۲-میرداماد

۳-مراغه

 

ماده ۵۰*۴مترآزادتیمی (رده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-آموزش وپرورش استان

۲-استخرمیردامادتبریز

۳-میانه

 

ماده ۱۰۰متر کرال پشت (رده سنی ۱۲-۱۱سال):

۱-سهیل گیتی بان(میرداماد)

۲-امیدماهری(آموزش وپرورش)

۳-علی اصغرنژاد(آموزش وپرورش)

 

ماده ۱۰۰متر کرال پشت (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-پیام خادم(میانه)

۲-رضاصفری(مراغه)

۳-علی شکارچی زاده(مراغه)

 

ماده ۱۰۰متر کرال پشت (رده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-فرزادشاکری(میانه)

۲-بهزاداصغری(میرداماد)

۳-مسعودقلی زاده(آموزش وپرورش)

 

ماده ۲۰۰متر قورباغه (رده سنی۱۲-۱۱سال):

۱-امین رهنمایی فر(آموزش وپرورش)

۲-سامان غفاری آذر(آموزش وپرورش)

۳-پویاقلی پور(اهر)

 

ماده ۲۰۰متر قورباغه (رده سنی۱۴-۱۳سال):

۱-مهران طائفه(میرداماد)

۲-پارساکوه منایی(میرداماد)

۳-صدراقمردوست(آموزش وپرورش)

 

ماده ۲۰۰مترقورباغه (دررده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-میرعلی اصل مکاری پور(میانه)

۲-رسا محمدخانلی(آموزش وپرورش)

۳-امین سهیلی(میرداماد)

 

ماده ۵۰متر پروانه (رده سنی ۱۲-۱۱سال):

۱-فرهادکاظمی(آموزش وپرورش)

۲-یاشارسپهری(آموزش وپرورش)

۳-میثم خادم (میانه)

 

ماده ۵۰متر پروانه (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-عمادمیرزایی(میانه)

۲-مهران طائفه(میرداماد)

۳-مهرداداحتسابی(میانه)

 

ماده ۵۰متر پروانه (رده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-احدصدری(آموزش وپرورش)

۲-علیرضاپورعلی(میرداماد)

۳-بلال ناعم(مراغه)

 

ماده ۲۰۰متر مختلط انفرادی (رده سنی ۱۲-۱۱سال):

۱-مهدی روحی(میرداماد)

۲-احسان آقایی(میانه)

۳-احسان سلمانی(آموزش وپرورش)

 

ماده ۲۰۰مترمختلط انفرادی (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-احسان پاکی(میرداماد)

۲-ناصرفغفوری(میانه)

۳-سعیدمقدم(میرداماد)

 

ماده ۲۰۰متر مختلط انفرادی (۱۵سال به بالا):

۱-احدصدری(آموزش وپرورش)

۲-فرازمقدمی(میانه)

۳-بهزاداصغری(میرداماد)

 

ماده ۵۰*۴مترمختلط تیمی (رده سنی ۱۲-۱۱سال):

۱-آموزش وپرورش

۲-میرداماد

۳-میانه

ماده ۵۰*۴مترمختلط تیمی (رده سنی ۱۴-۱۳سال):

۱-میانه

۲-آموزش وپرورش

۳-میرداماد

 

ماده ۵۰*۴متر مختلط تیمی (رده سنی ۱۵سال به بالا):

۱-میانه

۲-آموزش وپرورش

۳-میرداماد

 

نتایج تیمی مسابقات:

مقام اول: آموزش و پرورش استان

مقام دوم؛ هیئت شنای میانه

مقام سوم: استخر میرداماد تبریز

 

اسامی کادر برگزاری و داوران مسابقات؛

داوران: میلاد عدل ور، یاشار ساعی، حامد حسن زاده، داود احمدی، محمد جباری، حسن نجف زاده، فریبرز فرزندخداوردی، پوریا صبحی، مهدی علیزاده، حسین فرج الهی(استارتر)، فرشاد نیک سیرت(منشی کل) و نیما طاهرزاده(منشی)

سرداور: بابک نراقی

مسئول کمیته داوران: احد ثابت قدم

مسئول دبیرخانه: جلیل آبسالان

دبیر لیگ و مسئول برگزاری مسابقات: رضا میلانی

مسئول کمیته لیگ استان: محمدرضا فرج الهی

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.