آیین نامه مسابقات شیرجه باشگاه های کشور سال ۱۳۹۹ اعلام شد

Print Friendly
آیین نامه مسابقات شیرجه باشگاه های کشور سال 1399 اعلام شد

در راستای توسعه رقابت های شیرجه و آماده سازی ورزشکاران ضمن تمکین از شیوه نامه های بهداشتی  ستاد ملی مبارزه با کرونا، آیین نامه لیگ برتر شیرجه سال ۱۳۹۹ توسط کمیته فنی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، بر این اساس مسابقات این مسابقات در تهران و به میزبانی استخر قهرمانی آزادی از روز سه شنبه  ۱۲/۱۲/۹۹  لغایت پنج شنبه  ۱۴/۱۲/۹۹ برگزار می شود. شان ذکر است تاریخ فوق، پیش بینی اولیه بوده واحتمال تغییر تاریخ مسابقات بدلیل پاندمی کوید ۱۹ وجود دارد.در بخش آقایان در سال ۱۳۹۹ در دو مرحله و هر مرحله در چهار جلسه و در ۳ رشته ۱ متر تخته، ۳ متر تخته، سکو برگزار خواهد شد. این مسابقات در تهران و به میزبانی استخر قهرمانی آزادی از روز سه شنبه  ۱۲/۱۲/۹۹  لغایت پنج شنبه  ۱۴/۱۲/۹۹ برگزار می شود. شان ذکر است تاریخ فوق، پیش بینی اولیه بوده واحتمال تغییر تاریخ مسابقات بدلیل پاندمی کوید ۱۹ وجود دارد.

تعداد حرکات مسابقات آقایان براساس قوانین مسابقات آزاد FINA (14 سال و به بالا) در هر رشته خواهد بود . ضمناً گروه سنی C نیز می‌توانند در مسابقات لیگ شرکت داشته باشند.

از هر باشگاه حداکثر دو نفر در هر رشته مجاز به شرکت در مسابقات خواهند بود و هر شیرجه‌رو مجاز به شرکت در تمامی رشته‌های شیرجه هستند. پس از شروع هر مرحله از مسابقات چنانچه تیمی به هر عللی انصراف در هر رشته از مسابقه را بدهد مسابقه برگزار خواهد شد و شیرجه‌رونده‌هایی که آماده برای مسابقه می‌باشند امتیاز مربوطه را کسب و به جمع امتیازات تیم اضافه خواهد شد.

 

برای دریافت فایل آیین نامه آیین نامه لیگ ۱۳۹۹ کلیک کنید. 

 

انتهای پیام

 


Print Friendly

اخبار مرتبط