ابوترابی فرد: با مدیریت رضوانی شاهد تحولات خوبی در فدراسیون هستیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری بر این نکته تأکید دارند که باید کارها به دست جوانان سپرده شود و ما امروز در فدراسیون شنا شاهد آن هستیم که این امر محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم اختتامیه دهمین دوره رقابت‌های واترپلو جام باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری بر این نکته تأکید دارند که باید کارها به دست جوانان سپرده شود ما امروز در فدراسیون شنا شاهد آن هستیم که این امر محقق شده است و با حضور محسن رضوانی در رأس مدیریت فدراسیون شنا شاهد تحولات خوبی هستیم.

وی با بیان اینکه «از نزدیک در جریان فعالیت‌های فدراسیون شنا هستم»، گفت: مدیریت فدراسیون شنا از کمک تمامی پیشکسوتان و بزرگان این رشته استفاده می‌کند و از نظر آنها بهره می‌برد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری این مسابقات شرایطی را فراهم می‌کند که واترپلوی ایران در جایگاه بهتری قرار بگیرد. این رقابت‌ها فرصت بسیار خوبی بود تا جایگاه واترپلوی ایران را نشان دهیم.

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.