ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

اتمام مرحله دوم اردوی تیم ملی واترپلوی جوانان

مرحله دوم اردوی تیم ملی جوانان بعد از برگزاری 10 جلسه تمرینی، امروز(پنج شنبه) پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو، مرحله دوم اردوی تیم ملی جوانان بعد از برگزاری 10 جلسه تمرینی، امروز(پنج شنبه) پایان یافت.

در این اردو که از 13 اردیبهشت آغاز شده بود، 16 بازیکن صبح و عصر زیر نظر دانیال خاکبان در استخر 9 دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی به تمرین پرداختند.

خاکبان در این باره توضیح داد: اردوی ملی پوشان جوان با هدف ارزیابی جسمانی از بازیکنان برگزار شد و ما بعد از تست گرفتن از آن ها، مباحث فنی و تاکتیکی را مرور کردیم.

سرمربی تیم ملی جوانان همچنین با بیان اینکه مرحله بعدی اردو به احتمال زیاد اواخر خرداد برپا خواهد شد، افزود: تیم برای مسابقات قزاقستان خودش را آماده می کند و امیدواریم بتوانیم تا قبل از شهریور، تورنمنتی را داشته باشیم تا بازیکنان به آمادگی کامل برسند.

خاکبان همچنین تصریح کرد: مسابقات آلماتی قزاقستان با قوانین جدید برگزار می شود. به عنوان مثال تعداد بازیکنان از 13 به 11 نفر کاهش پیدا کرده است. تعداد بازیکنان در زمین هم از 7 به 6 نفر کاهش یافته و زمین و توپ بازی هم کوچکتر شده است. در چنین شرایطی نیاز داریم تا تمرین های بیشتری برگزار کنیم و بازیکنان با شرایط جدید وفق پیدا کنند.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب