شناگر تیم ملی ایران

احمدرضا جلالی: می توانستم بهتر باشم

ملی پوش شنای ایران پس از موفقیت در کاهش رکورد خود در بازی های آسیایی اینچئون اعلام کرد: از خود راضی نیستم زیرا قطعا می توانستم بهتر کار کنم.

به گزارشروابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ احمدرضا جلالی پس از ثبت رکورد ۲۵ ثانیه و ۸۵ صدم ثانیه در ماده ۱۰۰ متر آزاد بازی های آسیایی اینچئون اظهار کرد: اگر بار دیگر شانس مسابقه داشتم قطعا بهتر رکورد می زدم. البته حالا هم از رکورد خودم بهتر کار کردم. به نظرم همه شناگران می توانستند بهتر از این کار کنند.

وی افزود: توانایی شناگران ایران کمتر از سایر شناگران نیست. اما در برنامه های تدارکانی ضعف داریم. پیش از این مسابقات تنها فدراسیون از ما حمایت کرد. ما انتظار بیشتر از مسئولان داشتیم که امکانات بیشتری در اختیار فدراسیون شنا قرار دهند.

جلالی در پایان گفت: فردا باید در مسابقه تیمی شرکت کنیم. همه توان خود را به کار خواهیم بست. مطمئن باشید با همه توان کار خواهیم کرد

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.