ادامه تمرینات تیم ملی واترپلو جوانان

به منظور حضور پرقدرت در مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان ادامه تمرینات تیم ملی واترپلو از صبح روز چهارشنبه (۳۱ اردیبهشت) آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی واترپلو جوانان ایران دور جدید اردوی آماده سازی خود را به منظور حضور پرقدرت در مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان برپا می کند. این اردو از صبح روز چهارشنبه (۳۱اردیبهشت) در محل استخر بین المللی ۹دی واقع در مجموعه ورزشی شهیدشیرودی زیر نظر لوتوس مولر آلمانی برگزار می شود.
واترپلوئیست های جوان دعوت شده به این اردو باید در روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۲/۳۱ رأس ساعت ۱۰ صبح خود را به کادرفنی تیم ملی معرفی کنند.

*اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی واترپلو جوانان:
– تهران: (امین قویدل، مسعود احمدی، سیدسجاد ساویز، امیرحسین کیهانی، عرفان لشگری، امیرحسین رهبر، سهیل رستمیان،
مهدی یزدان خواه)
– زنجان: (حمیدرضا مقدم، حامد کریمی)
– کرمانشاه: (محمدمهدی حیدری، محمدجواد عباسی، عرشیا الماسی، رسول فیض آقایی)
– گیلان: (کامیاب رضایی)
-اصفهان: (علیرضا دهقان)
– قزوین: (حمید تقوی)
– خراسان رضوی: (آرش شریفی)
– کهگیلویه و بویراحمد: (صادق عطازاده)

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.