اردلان به عنوان رئیس هیات شنای استان گلستان منصوب شد

طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون شنا، مهندس شروین اردلان به عنوان رئیس هیات شنای استان گلستان منصوب شد.

به گزارش روابط روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی سرپرست فدراسیون، طی حکمی شروین اردلان را به عنوان رئیس هیات شنای استان گلستان منصوب کرد.

در این حکم خطاب به شروین اردلان آمده است: احتراماً براساس صورتجلسه مجمع عمومی هیات شنای استان گلستان مورخ ٧/٣/١٣٩۰ و با استناد به مفاد اساسنامه فدراسیون های ورزشی مصوب هیات وزیران، به موجب این حکم از تاریخ مذکور به مدت چهار سال به سمت “رئیس هیات شنا استان گلستان” منصوب می شوید. شایسته است ضمن هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان استان و با بهره گیری از نیروهای کارآمد و برنامه ریزی مطلوب، اقدامات بایسته در خصوص گسترش و اعتلای این رشته ورزشی در آن استان معمول دارید.
توفیق شما را در راه خدمت به ورزش کشور از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
محسن رضوانی
سرپرست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.