تیم ملی واترپلو ساحلی

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم واترپلو ساحلی

کادرفنی تیم ملی واترپلوی ساحلی اسامی 12 بازیکن دعوت شده به اردو تیم ملی جهت حضور در بازی های آسیایی ساحلی 2014 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کادر فنی تیم ملی واترپلو ساحلی اسامی ۱۲ بازیکن جهت حضور در اردوی تیم ملی را اعلام کرد. این اردو از شنبه (۲۶ مهر) در استخر بین المللی ۹دی تهران آغاز می شود. هدف از برگزاری این اردو کسب آمادگی هرچه بیشتر ملی پوشان پیش از بازی های ساحلی آسیایی تایلند عنوان شده است. رقابت های واترپلو ساحلی از تاریخ ۱۸ الی ۲۲ نوامبر (۲۷ آبان تا یک آذر) در ساحل کارن در شهر فوکت تایلند برگزار می شود.

رضا جعفری سرمربی تیم ملی در رابطه با این انتخاب عنوان کرد: انتخاب این نفرات پس از مشورت با علی امیریان مربی تیم بوده است. این نفرات به منظور حضور در بازی های آسیایی ساحلی در تایلند انتخاب شده اند. در این مسابقات سعی می کنیم حداکثر استفاده را از سرمایه موجود ببریم. امیدوارم ورزشکاران در این مسابقات خوش بدرخشند تا این رقابت ها یک شوک و تلنگری برای بازگشت واترپلو به مسیر اصلی باشد و اسم این رشته ورزشی دوباره بر سر زبان ها بیفتد.

 

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو تیم ملی واترپلو برای حضور در بازی های آسیایی ساحلی تایلند:

امیر حسین خانی -حامد ملک خان بانان -سجاد عبدی -عطاالله برخوری -محسن جلیلی -نیما خوشبخت -سهیل خادم پیر -امیر دهداری -علی پیروزخواه -محمد حسین محمدی – امید لطف پور – سید مهدی عماد

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.