گروه سوم/

اسامی واجدین شرکت در دوره بازآموزی مجازی مدرسین رسمی شنا

Print Friendly
اسامی واجدین شرکت در دوره بازآموزی مجازی مدرسین رسمی شنا

کمیته آموزش فدراسیون اسامی واجدین شرایط حضور در آخرین مرحله دوره بازآموزی مدرسین شنا ویژه گروه سوم را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون بر اساس فراخوان آخرین مرحله دوره بازآموزی مدرسین شنا ویژه گروه سوم(مربوط به مدرسین رسمی شنا که در ۵سال گذشته – از سال ۱۳۹۴ لغایت ۱۳۹۸- تدریس دوره مربیگری شنا نداشتند) ، اسامی ۱۱ نفر از مدرسین واجد شرایط حضور در این دوره را اعلام کرد.

بر همین اساس مدرسینی که اسامی آنها در ذیل اعلام شده باید از تاریخ هفتم آبان ۱۳۹۹ با مراجعه به سامانه بانک اطلاعات فدراسیون به آدرس http://register.irsf.ir/ پس از تشکیل پروفایل خود و تکمیل مستندات در بخش دوره‌های اصلی، در دوره بازآموزی مدرسی(گروه سوم) ثبت نام کنند.

 

لیست نفرات واجد شرایط و استان محل اقامت :

الف) خانم ها:

 1. زهرا موسوی سرابی(خراسان رضوی)
 2. سمیه پیرانه دهکردی(البرز)
 3. فتانه پرنیان(فارس)

ب) آقایان:

 1. مرتضی باقری(کردستان)
 2. محمدرضا خلیلی فر(گیلان)
 3. مجید شمسی(مرکزی) 
 4. بابک نراقی اصل(آذربایجان شرقی) 
 5. شهرام دریایی نژاد(بوشهر)
 6. مصطفی الفبایی(اردبیل) 
 7.  میثم شکیب زاد(اصفهان)
 8. جوادسروش مهر(زنجان)

لازم بذکر است دوره بازآموزی مدرسی گروه سوم به میزان ۲۰ ساعته برنامه ریزی شده است.

توجه ۱: افراد منتخب معرفی شده روی سایت حداکثر یک هفته از تاریخ ۷ آبان ماه ۱۳۹۹، فرصت خواهند داشت نسبت به ثبت نام در سامانه بانک اطلاعات فدراسیون (Register.irsf.ir) و دوره بازآموزی مدرسی گروه سوم اقدام کنند. بعد از مهلت تعیین شده امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

توجه ۲: نحوه و شهریه دوره بازآموزی مدرسی گروه سوم باتوجه به شرایط دوره با دوره های قبلی متفاوت خواهد بود. هزینه شهریه دوره (۲۰ساعت) به میزان ۷/۰۰۰/۰۰۰ ریال است که پس از تایید نهایی و هنگام ثبت نام در دوره بصورت آنلاین قابل پرداخت است.

متقاضیان در صورت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از روز‌های شنبه الی چهارشنبه به جز تعطیلات رسمی از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۰۰  با شماره تلفن(۸۸۸۲۳۱۰۴) کمیته آموزش فدراسیون تماس حاصل کنند.

 

 

انتهای پیام


Print Friendly

اخبار مرتبط