استارت تمرینات ملی پوشان واترپلو در اندونزی

تیم ملی واترپلو جوانان ایران که برای حضور در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در اندونزی به سر می برد از صبح امروز (شنبه) تمرینات خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ واترپلوئیست های جوان ایران که برای شرکت در مسابقات زیر ۱۹ سال آسیا به اندونزی سفر کرده اند از ساعت ۱۰صبح امروز به وقت جاکارتا نخستین جلسه تمرینی خود را برگزار کردند.

حمید شب انگیز سرمربی تیم ملی واترپلو جوانان ایران درباره شرایط ملی پوشان عنوان کرد: برای اینکه ورزشکاران با شرایط جوی و آب و هوا عادت کنند دو روز زودتر مستقر شدیم. امروز دو نوبت تمرین صبح و بعد از ظهر داشتیم که شرایط بازیکنان خوب بود. با تمرینات فردا به همین صورت شرایط ورزشکاران به أیده آل نزدیک می شود. امیدوارم با این وضعیت آمادگی در مسابقات به آنچه می خواهیم دست یابیم.

مراسم قرعه کشی فردا (یکشنبه) برگزار می شود و تیم ملی واترپلو جوانان ایران از روز دوشنبه (۱۲ آبان) در چارچوب مسابقات قهرمانی آسیا در نخستین دیدار خود به آب می زند.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.