استقبال گرم از کاروان شنا ایران پس از درخشش در قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) وارد تهران شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین و کسب ۱۲ نشان رنگارنگ این مسابقات و ۱۵ بار جایجایی رکورد ملی و رده‌های سن با استقبال گرم محمد علی آبادی نایب رئیس، محمد هادی بیداریان دبیر کل فدراسیون، حمید اسکندریون رئیس کمیته فنی شنا و جمعی دیگر از مسئولان فدراسیون وخانواده‌های ورزشکاران بامداد امروز(شنبه) وارد تهران شدند.

مسابقات شنا یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از ۷ اسفند به میزبانی شهر نیوکلارک فیلیپین آغاز و در روز پنجشنبه(۱۰ اسفند ۱۴۰۲) به پایان رسید که تیم ملی شنا ایران متشکل از ۱۴ شناگر در این رقابت‌ها علاوه بر کسب ۱۲ مدال رنگا رنگ (۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز) موفق به جابجایی ۴ مرتبه رکورد ملی و ۱۱ مرتبه رکورد رده‌های سنی شدند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.