استقبال گرم از کاروان شیرجه ایران پس از افتخار آفرینی در قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شیرجه ایران پس از افتخار آفرینی در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۲ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۱ نشان برنز بامداد امروز(یکشنبه) وارد تهران شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلو؛ ملی پوشان شیرجه ایران پس افتخار آفرینی در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین و کسب ۶ نشان رنگارنگ این مسابقات به همراه سه نفر از شناگران قهرمان تیم ملی ایران با استقبال گرم محمد هادی بیداریان دبیر کل فدراسیون، حمید اسکندریون رئیس کمیته فنی شنا و جمعی دیگر از مسئولان فدراسیون و خانواده‌های ورزشکاران بامداد امروز(یکشنبه) وارد تهران شدند.

مسابقات شیرجه یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا از ۷ اسفند به میزبانی شهر نیوکلارک فیلیپین آغاز و در روز جمعه(۱۱ اسفند ۱۴۰۲) به پایان رسید که تیم ملی شیرجه ایران متشکل از ۵ شیرجه رو در این رقابت‌ها موفق به کسب ۶ مدال رنگا رنگ (۲ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۱ نشان برنز) شدند.


انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.