اطلاعیه برگزاری جلسه توجیهی قوانین جدید داوری واترپلو

جلسه توجیهی با هدف آشنایی و مرور قوانین جدید واترپلو روز چهارشنبه دوم اسفند ویژه داروان و مربیان واترپلو فعال در سال 1402 به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد در حاشیه حضور وُین پوتنیکویچ داور صاحب نام و المپیکی از کشور صربستان در ایران برای قضاوت دیدار‌های هفته پایانی رقابت های لیگ برتر واترپلو جوانان و بزرگسالان یک جلسه توجیحی آشنایی و مروربرای داوران و مربیان فعال در لیگ برتر واترپلو سال ۱۴۰۲ برگزار شود.

این جلسه توجیهی با هدف آشنایی و مرور قوانین جدید واترپلو روز چهارشنبه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۸:۰۰ برگزار می‌شود. جلسه فوق بصورت حضوری و آنلاین پیش بینی شده است که داوران و مربیان می‌توانند با هماهنگی کمیته فنی واترپلو در این جلسه شرکت کنند.

مربیان و داوران با شرایط ذیل می‌توانند در این جلسه شرکت کنند:

  • کلیه مربیان فعال در لیگ برتر واترپلو سال ۱۴۰۲
  • داوران واترپلو دارای کارت داوری فعال در لیگ برتر سال ۱۴۰۲

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.