اعزام دو شناگر نوجوان به اردو آمادگی قطر

سامان سپید دست و بنیامین قره حسنلو شناگران نوجوان ایران جهت شرکت در اردوی مشترک شنا به قطر اعزام می شوند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته المپیک آسیا جهت بالا بردن سطح آمادگی و علاقه مند ساختن جوانان کشورهای آسیایی به ورزش شنا با هماهنگی کمیته های ملی المپیک، اقدام به برگزاری یک دوره اردوی تخصصی مشترک شنا در کشور قطر کرده است.
از همین رو دو شناگر به نمایندگی از کشور ایران جهت بالا بردن سطح آمادگی خود و کسب تجربه بین المللی به همراهی عباسعلی کشتکار (سرمربی تیم ملی) به این اردو اعزام می شوند.
کمیته فنی شنا با دعوت از سامان سپید دست و بنیامین قره حسنلو به آن ها ابلاغ کرد جهت آمادگی بیشتر و حضور در این اردو روز شنبه (۲۴ خرداد) رأس ساعت ۷ صبح خود را به کمپ تیم ملی واقع در استخر بین المللی ۹دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران معرفی کنند.

*شرایط و مقررات ورود به کمپ تیمهای ملی (اردوی تدارکاتی):
۱- به همراه داشتن البسه و تجهیزات فنی مورد نیاز در شنا و بدنسازی (کفش- لباس ورزشی- تخته- فین و …)
۲- به همراه داشتن دفترچه بیمه و کارت بیمه ورزشی
۳- پیش بینی و تهیه وسائل ایاب و ذهاب سفر در تاریخهای اعلام شده جهت ورود به اردو و بازگشت از اردو به عهده هیأتهای مربوطه و شناگران مدعو میباشد.
۴- شناگران و مدعوین میبایستی تمام وقت در خدمت کادر مربیان ملی در طی اردو باشند.
۵- ارائه اصل رضایت نامه محضری ولی شناگر
تذکر: عدم حضور در اردو در تاریخهای اعلام شده بدون مجوز، به منزله انصراف از عضویت و حضور در اردوهای تیم های ملی و کلیه مسابقات برون مرزی در سال ۱۳۹۳ میباشد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.