ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

اعلام آمادگی ١٨ تیم برای شرکت در مسابقات شنای دختران قهرمانی نوجوانان کشور

١٨ تیم برای حضور در مسابقات شنای دختران قهرمانی نوجوانان كشور كه به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود اعلام آمادگی كردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، بر اساس تصمیم كمیته فنی، مسابقات شنا در رده های سنی ١٢-١١ سال و ١۴-١٣ سال با هدف توسعه كمی و كیفی شنای كشور در دو بخش پسران و دختران همزمان با دهه مبارك فجر و سی و چهارمین سال پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی برگزار خواهد شد.

در بخش دختران كه از ١۰ لغایت ١٣ بهمن در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران و به میزبانی هیات شنای استان تهران برگزار می شود تاكنون ١٨ تیم آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، توابع تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، چهار محال و بختیاری، زنجان، سیستان و بلوچستان، کیش، گلستان، گیلان، فارس، قزوین، قم و یزد برای حضور دراین مسابقات كه در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می شود، اعلام آمادگی كرده اند.

طبق آئین نامه اجرایی این مسابقات كه در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می شود هر تیم می توانددر هر رده سنی با ٧ ورزشكار شركت كند.

همچنین این رقابتها در رده سنی ١٢-١١ سال در ١۵ ماده و در رده سنی ١۴-١٣ سال در ٢۰ ماده برگزار می شود كه طبق برنامه اعلام شده مسابقات صبح ها به صورت مقدماتی و عصرها در بخش فینال پیگیری خواهد شد.

شایان ذكر است مسابقات پسران از ١٨ لغایت ٢١ بهمن به میزبانی استخر انقلاب شیراز برگزار خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.