افتخارآفرینان شنا بامداد دوشنبه به کشور باز می گردند

تیم ملی شنا جوانان ایران پس از موفقیت در رقابت های بین المللی دبی و کسب سهمیه های ورودی المپیک نانجینگ ۳۰ دقیقه بامداد دوشنبه وارد کشور می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی شنا جوانان ایران پس از کسب پنج سهمیه المپیک نانجینگ و ثبت چند رکورد جدید بامداد روز دوشنبه (هشتم اردیبهشت) از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به کشور باز می گردد.
شناگران ایران با ترکیب آریا نسیمی شاد، نیما عبداللهی، آرین علیایی، شایان عظیمی و محسن مهمان نواز در این مسابقات شرکت کردند. خشایار حضرتی مربی تیم و پیمان جاویدان سرپرست تیم اعزامی در این مسابقات بودند.
امشب دوست داران رشته ورزشی شنا به همراه جمعی از مسئولان و اهالی رسانه در لحظه ورود قهرمانان میهن اسلامی در فرودگاه حاضر خواهند بود تا افتخارآفرینی غیورمردان ایران را به هنگام بازگشت به کشور را تبریک بگویند.
تیم شنا ایران با کسب سه نشان طلا، در ماده های ۱۰۰ و ۲۰۰ متر قورباغه نیز چند بار رکورد شکنی کرد و نیما عبداللهی، محسن مهمان نواز، آریا نسیمی شاد و شایان عظیمی توانستند پنج سهمیه حضور در المپیک را کسب کنند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.