افقری در ۵۰ پروانه به کار خود پایان داد

در نخستین روز مسابقات شنا قهرمانی جهان دوحه قطر مهرشاد افقری در ماده ۵۰ متر پروانه با ثبت زمان 24.25 به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بیست و یکمین دوره مسابقات شنا قهرمانی جهان از امروز (یکشنبه ۲۲ بهمن) آغاز و تا ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ در شهر دوحه قطر پیگیری می شود.

مهرشاد افقری در روز نخست این مسابقات امروز( یکشنبه) در مرحله مقدماتی ماده ۵۰ متر پروانه به آب زد و با ثبت زمان ۰۰:۲۴.۲۵ در بین ۶۹ نفر از برترین شناگران جهان در جایگاه ۳۵ قرار گرفت و به کار خود پایان داد.

در ادامه سامیار عبدلی دیگر نماینده شنای ایران در این مسابقات روز چهارشنبه (۲۵ بهمن ۱۴۰۲) در ماده ۱۰۰ متر آزاد شنا خواهد کرد.

سامیار عبدلی و مهرشاد افقری دو نماینده شنای ایران به این مسابقات اعزام شدند که سامیار عبدلی در ماده های ۵۰ و ۱۰۰ متر آزاد و مهرشاد افقری در ماده های ۵۰ و ۱۰۰ متر پروانه با حریفان جهانی خود به رقابت خواهند پرداخت.

نتیجه روز نخست مسابقات (یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ )

  • ماده ۵۰ متر پروانه – مهرشاد افقری ثبت زمان ۰۰:۲۴.۲۵

برنامه شناگران ایران در مسابقات شنا قهرمانی جهان دوحه_قطر ۲۰۲۴:

تاریخ و روز مسابقاتساعت برگزاریماده  ورزشکار
چهارشنبه ۲۵ بهمن
(۱۴ فوریه)
۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران 100 متر آزاد سامیار عبدلی
جمعه ۲۷ بهمن
(۱۶ فوریه) 
۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران 50 متر آزادسامیار عبدلی
 جمعه ۲۷ بهمن
(۱۶ فوریه)
۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران 100 متر پروانه مهرشاد افقری

اسامی شناگران اعزامی به مسابقات شنا قهرمانی جهان دوحه قطر :

  1. سامیار عبدلی
  2. مهرشاد افقری

سرمربی: گامر دیلانچیان 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.