الماسی: کم اشتباه باشیم حرف های زیادی برای گفتن داریم

بازیکن تیم ملی واترپلو جوانان ایران کسب موفقیت این تیم در مسابقات جهانی قزاقستان را در گرو تمرکز ملی پوشان در دیدار با حریفان دانست.

به گزارش فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی واترپلو جوانان ایران با آغاز تمرینات آماده سازی در استخر ۹ دی تلاش می کند خود را به مرز آمادگی کامل برای حضور در رقابت های جهانی جوانان جهان که در قزاقستان برگزار می شود برساند.

ارشیا الماسی با اشاره به تمرینات این تیم گفت: بازیکنان فشار بسیار زیادی را تحمل می کنند اما این مسائل هیچ اهمیتی ندارد زیرا ما فرصت زیادی تا آغاز رقابت های جهانی در پیش نداریم و باید به وضعیت مطلوبی برای حضور در مسابقات دست یابیم. خوشبختانه کادر فنی جدید تیم آرامش بسیار خوبی را در بین بازیکنان ایجاد کرده که این موضوع باعث شده تا فشار تمرینات به طرز عجیبی برای ما قابل تحمل شود و با تمرکز بیشتری به کار خود ادامه دهیم. مسابقات جهانی قزاقستان در سطح بسیار بالایی برگزار می شود و به مانند سال های گذشته همه تیم ها با تمام توان خود برای کسب برترین عناوین در این رقابت ها حضور خواهند یافت.

الماسی گفت: متاسفانه تیم ملی در سال قبل نتوانست انتظارات را برآورده سازد اما در مسابقات پیش رو در نظر داریم تا بتوانیم ان شا الله بهترین نتیجه را در دیدار با حریفان کسب کنیم تا گذشته نیز جبران شود.اگر در آلماتی کم اشتباه ظاهر شویم و تنها به پیروزی در ۲ دیدار مقابل تیم های مکزیک و آرژانتین فکر کنیم مطمئن باشید می توانیم حرف های زیادی در مرحله حذفی مسابقات برای گفتن داشته باشیم.

بازیکن تیم ملی واترپلو جوانان در پاسخ به این سوال که آیا وی در جمع بازیکنان اعزامی به قزاقستان قرار خواهد گرفت یا خیر عنوان کرد: درباره این موضوع هیچ اظهار نظری نمی توانم انجام دهم زیرا کادر فنی تصمیم نهایی را اتخاذ می کند اما من تمام تلاشم را به کار می گیرم تا بتوانم در بین گزینه های مربیان باشم.

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.