امیرحسین خانی:حالا باید به اندونزی فکر کنیم

بازیکن تیم ملی واترپلو ایران پرونده پیروزی مقتدرانه این تیم مقابل گوآتمالا در اولین گام در مسابقات فینا ترافی مختومه دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، گوآتمالا در برابر ایران هیچ حرفی برای گفتن نداشت و ملی پوشان واترپلو کشورمان توانستند مقتدرانه این تیم را شکست دهند.

امیر حسین خانی ضمن تبریک این پیروزی به هواداران تیم ملی واترپلو ایران گفت: بازی بسیار خوبی بود، هرچند پیروزی پرگلی را به دست آوردیم اما اعتقاد دارم بازی مقابل گوآتمالا تمام شده است و ما باید به حریفان بعدی فکر کنیم.
وی ادامه داد: من هم به مانند سایر بازیکنان و کادر فنی تیم ملی از کسب این نتیجه بسیار خوشحالم اما همه ما می دانیم کار ما در فینا ترافی تازه آغاز شده است.
وی افزود: گوآتمالا برای ما حریف تمرینی خوبی بود و ما نیز از این فرصت برای آمادگی بیشتر برای مسابقات بعدی استفاده کردیم.
خانی گفت: هدف ما کسب عنوان قهرمانی در رقابت های توسعه جهانی واترپلو است و برای رسیدن به این هدف راه سختی در پیش داریم.
واترپولیست تیم ملی عنوان کرد: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد و بازیکنان تیم ملی به مانند در بازی های بعدی نیز به مانند بازی با گوآتمالا به آب بزنند مطمئن باشید ما قهرمان مسابقات خواهیم شد.
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.