دانشگاه آزاد اسلامی

امیرحسین خانی: همه تیم‌ها بازیکنان خوبی دارند

بازیکن تیم واترپلو دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امسال بازیکنان خوب واترپلو بین تمام تیم ها تقسیم شده اند اما دانشگاه آزاد برای قهرمانی می جنگد. 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و اترپلو؛ امیرحسین خانی بازیکن تیم واترپلو دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه هفته دوم مسابقات لیگ برتر واترپلو اظهار کرد: ما در طول هفته، چند جلسه تمرین داریم. دو هفته است که کارهای بدنسازی را انجام می دهیم. از لحاظ آمادگی در وضعیت خیلی خوبی قرا داریم و آماده مسابقه هستیم. امیدوارم با شرایطی که تیم ما دارد امسال قهرمان شویم.
 
بازیکن تیم واترپلو دانشگاه آزاد عنوان کرد: چون تیم های لیگ کمتر شده اند، همه بازیکنان بین تمام تیم ها تقسیم شده اند. همه تیم ها بازیکنان خوبی در اختیار دارند در نتیجه رقابت بین تیم های شرکت کننده در لیگ امسال خیلی نزدیک به هم است. تیم ها به شکلی بسته شده اند که امسال خوشبختانه در مسابقات لیگ برتر تیم ضعیفی نداریم و نباید رقیبان خود را دست کم بگیریم. با تمرینات خوب و بازیکنان ملی پوشی که داریم به امید خدا می توانیم قهرمان شویم. تیم ما بیشتر به هفته سوم و چهارم و بازی با فولاد مبارکه تمرکز دارد. 

امیرحسین خانی خاطر نشان کرد: ما تیمی هستیم که بیشترین بازیکن ملی پوش را داریم. هر چند به دلیل اعزام نشدن تیم ملی به بازی های آسیایی یک مقدار افت روحیه داشتیم ولی باز تمرینات خود را زیر نظرعلیرضا شهیدی پور و علی اکبر شیرجیان با جدیت ادامه می دهیم. حریفان خیلی سختی داریم ولی تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. مطمئن باشید که با تمام قدرت در مقابل سایر تیم ها بازی می کنیم. 

او در ادمه بیان کرد: انتظار دارم که لیگ با برنامه منسجم و منظم تر ادامه پیدا کند و مسابقات خوبی داشته باشیم. هر چه قدر لیگ ما خوب باشد تیم ملی خوب و با قدرتی خواهیم داشت. با سرمایه گذاری و برنامه مدون روی لیگ واترپلو می توانیم به خوبی پیشرفت کنیم و همین امر باعث بالا رفتن سطح لیگ می شود.

انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.