امیر عباس اکبرنژاد: نیمه دوم فاصله مان را با عربستان زیاد کردیم/ ژاپن از آسیا فاصله گرفته است

مربی انالیزور تیم ملی واترپلو تاکید کرد که ژاپن از تیم های آسیایی فاصله گرفته است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امیرعباس اکبرنژاد مربی آنالیزور تیم ملی واترپلو در خصوص پیروزی مقابل عربستان و صعود به مرحله نیمه نهایی اینطور گفت: به عنوان اولین تیم به مرحله بعد صعود کردیم. عربستان را به خوبی آنالیز کرده بودیم، اما در اواسط نیمه دوم توانستیم فاصله مان را با این تیم زیاد کرده و به مرحله بعد صعود کنیم.

اکبرنژاد در ادامه گفت:حریف بعدی ما ژاپن است که فاصله زیادی از آسیا گرفته اما ما بازی‌های این تیم را آنالیز کردیم و با شناخت به مصاف این تیم خواهیم رفت و سعی می‌کنیم بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم.

 

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت/ غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

هشتمین مدال کاروان شنای ایران در مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین توسط محمد قاسمی در ماده ۲۰۰ پروانه رده سنی ۱۵-۱۷ سال به ثبت رسید و قاسمی رکورد رده سنی این ماده و غلامی رکورد ۱۰۰ پروانه ۱۳-۱۴ سال را جابجا کردند.

سامیار عبدلی شنای ایران را در قهرمانی جوانان آسیا طلایی کرد/ غلامی نقره ۲۰۰ پروانه را برگردن آویخت/ افقری برنز ۱۰۰ پروانه را کسب کرد

در روز دوم مسابقات شنا قهرمانی رده های سنی آسیا – فیلیپین سامیار عبدلی در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، محمد مهدی غلامی در ۲۰۰ متر پروانه نقره و مهرشاد افقری در ۱۰۰ متر پروانه برنز کسب کردند.