انصاری به نیمه نهایی مسابقات دپرسن راه یافت

تیم ملی شنا ایران در حاشیه اردو تدارکاتی مجارستان در مسابقات دپرسن شرکت کرد و مهدی انصاری در ماده ۱۰۰متر پروانه با ثبت رکورد ۵۶ ثانیه و دو صدم ثانیه به عنوان نفر هشتم وارد مرحله نیمه نهایی شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شناگران ایران که دوازدهمین روز اردوی تدارکاتی خود در دپرسن مجارستان را پشت سر می گذارند با شرکت در مسابقات شنای یادبود “تماس شچی” به ارزیابی آمادگی خود پرداختند. در ماده ۱۰۰متر پروانه مهدی انصاری با ثبت زمان ۵۶ ثانیه و دو صدم ثانیه در جایگاه هشتم ایستاد تا جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کند.
همچنین سایر شناگران ایران که فصل تمرینی خود را پشت سر می گذارند در مواد مختلف رکوردهای زیر را ثبت کردند:
آرشام میرزایی در ۲۰۰ در متر آزاد: ۲.۰۳.۹۹
افشین عسگری در ۱۰۰متر پروانه: ۵۸.۰۱
احمدرضا جلالی در ۱۰۰متر پروانه: ۵۹.۱۲
امیرمحمد شجاعی فر در ۱۰۰متر قورباغه: ۱.۰۷.۰۹
مهدی انصاری در ۱۰۰متر قورباغه: ۱.۰۷.۲۴
آریا نسیمی شاد در ۱۰۰متر قورباغه: ۱.۰۷.۷۲
جمال چاوشی فر در ۵۰متر کرال پشت: ۲۸.۵۷
در همین چارچوب شناگران ایران فردا (پنجشنبه) در ماده ۵۰متر آزاد به آب می¬زنند.
آرشام میرزایی، افشین عسگری، امیرمحمد شجاعی فر، جمال چاووشی فر، مهدی انصاری، احمدرضا جلالی و آریا نسیمی شاد زیر نظر خشایار حضرتی مربی تیم ملی شنا ایران از ۱۳ الی ۲۹ تیر در این اردو حضور دارند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.