اهدای مدال یک شناگر نوجوان به پدر شهید/ غلامی: قهرمان واقعی شهید حججی است

شناگر نوجوان اصفهانی که در این مسابقات در ماده‌های 50 متر پروانه، 100 متر پروانه، 200 متر پروانه، 50 متر کرال سینه، 100 متر کرال سینه و 100 متر مختلط انفرادی صاحب مدال خوشرنگ طلا شد در مراسم اختتامیه با حضور پدر گرانقدر شهید محسن حججی مدال خود را تقدیم این شهید بزرگوار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات کشوری شنا مسافت کوتاه نوجوانان پسر ویژه استان‌های جنوب کشور جام مدافع حرم شهید حججی، با حضور ۱۰۰ شناگر در شهر مبارکه اصفهان برگزار شد.

محمدمهدی غلامی شناگر نوجوان اصفهانی که در این مسابقات در ماده‌های ۵۰ متر پروانه، ۱۰۰ متر پروانه، ۲۰۰ متر پروانه، ۵۰ متر کرال سینه، ۱۰۰ متر کرال سینه و ۱۰۰ متر مختلط انفرادی صاحب مدال خوشرنگ طلا شد در مراسم اختتامیه با حضور پدر گرانقدر شهید محسن حججی مدال خود را تقدیم این شهید بزرگوار کرد.

محمدمهدی غلامی دراین باره گفت: وقتی که به مراسم رفتیم و شنیدم که قرار است مادر شهید حججی آنجا بیایند تصمیم گرفتم مدال خودم را به ایشان بدهم و از مادر این شهید قدردانی کنم و بگویم قهرمان واقعی پسر شماست که مادر شهید نیامدند و پدرشان در مراسم حاضر شدند و من مدالم را به ایشان تقدیم کردم.

غلامی افزود: قبلا از پدرم درباره شهید حججی پرسیده بودم و می دانستم که او برای دفاع از حرم حضرت زینب به شهادت رسیده و برایم قابل احترام بودند. فیلم این شهید هم دیده بودم. وقتی شنیدم که بعد از مسابقات از خانواده ایشان تجلیل می شود تصمیم گرفتم با اهدای مدالم قدردانی کنم.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب