ایران صدرنشین روز نخست مسابقات واترپلو ساحلی

در پایان روز نخست رقابت های واترپلو بازی های آسیایی ساحلی تایلند، ایران، قزاقستان و کویت مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با برگزاری مسابقه دو تیم ایران و هنگ کنگ رقابت های روز نخست واترپلو بازی های ساحلی به پایان رسید. این دیدار که با حساب ۱۹ بر ۶ به سود ملی پوشان ایران به پایان رسید سومین و آخرین دیدار روز نخست رقابت ها بود.

قزاقستان و کویت هم به ترتیب مقابل تایلند و اندونزی با اخلاف های ۹ و پنج گل به برتری دست یافتند تا تیم های مدعی شروع قابل پیش بینی داشته باشند.

در پایان مسابقات روز نخست حامد ملک خانبانان ملی پوش کشورمان در صدر جدول گلزنان ایستاده است. او در روز نخست توانست با به ثمر رساندن پنج گل از ۱۰ صربه به سمت دروازه آمار درخور توجهی به ثبت برساند. پس از او “ماکسیم ژاردان” قزاق با همین تعداد گل از ۱۱ شوت دیده می شود. عطا برخوردی،امیرحسن خانی هم و نیما خوشبخت هم با ۴، ۳ و ۳ گل زده جزو بهترین گل زنان هستند.

در ادامه این رقابت ها هم فردا (چهارشنبه) سه دیدار برگزار می شود که طی آن ملی پوشان ایران از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران به مصاف مالزی می روند و قزاق ها مقابل کویت صف آرایی می کنند.

 

نتایج کامل روز نسخت رقابت های واترپلو بازی های آسیایی ساحلی- پوکت:

اندونزی۵ – کویت۱۰

قزاقستان ۱۰ – تایلند یک

ایران۱۹ – هنگ کنگ ۶

 

برنامه مسابقات روز دوم:

*(چهارشنبه- ۲۸ آبان):
قزاقستان – کویت
ایران – اندونزی (از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران)
تایلند – هنگ کنگ

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.