برای المپیکی شدن ٢ ماه ریاضت کشیدم

ملی پوش شیرجه ایران با بیان اینکه در اردوی چین تمرینات سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشته ام گفت: برای رسیدن به المپیک دو ماه ریاضت کشیدم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مجتبی ولی پور که پس از پشت سرگذاشتن اردوی دو ماهه در چین، برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک عازم شهر لندن شده است، با ابراز رضایت از وضعیت آمادگی خود گفت: با آمادگی بالایی که دارم به کسب سهمیه المپیک بسیار امیدوارم.

ولی پور با بیان اینکه در طول حدود ٢ ماه اردوی چین تمرینات سخت و طاقت فرسایی را پشت سر گذاشته ام، اظهار داشت: من تمام تلاشم را انجام دادم و هم اکنون در بهترین شرایط آمادگی قرار دارم اما اینکه موفق به کسب سهمیه المپیک شوم به شرایط مسابقه و حریفانم بستگی دارد که امیدوارم بتوانم در این آزمون سخت سربلند باشم و بتوانم افتخار حضور در المپیک را برای کشورم به ارمغان بیاورم.

ملی پوش شیرجه ایران با اشاره به اینکه تمامی شرایط در اردوی چین برای انجام تمرینات منظم و با کیفیت فراهم بود، تصریح کرد: از مسئولان فدراسیون به خاطر حمایتی که از من داشتند تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم پاسخ محبت های آن ها را با کسب سهمیه بدهم.

گفتنی است مجتبی ولی پور طی روزهای ٢ و ۶ اسفند برای کسب سهمیه المپیک با شیرجه روهای ۴٢ کشور جهان به رقابت خواهد پرداخت.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.