برتری امیدیه و رعد پدافند در هفته سوم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور

هفته سوم دور رفت سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور با برتری تیم‌های رعد پدافند و نفت امیدیه پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته سوم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور و مسابقات لیگ زیر ۲۰ سال روز گذشته (پنجشنبه) با تقابل دو تیم نیروی زمینی ارتش و نفت و گاز گچساران در استخر ۹ دی تهران آغاز شد که تیم زیر ۲۰ سال نیروی زمینی توانست با نتیجه ۱۴ بر ۷ تیم گچساران را از پیش رو بردارد. همچنین تقابل این دو تیم در جریان لیگ برتر رده سنی بزرگسال نیز با نتیجه ۱۵ بر ۶ به سود نفت و گاز گچساران به پایان رسید.

در ادامه این رقابت ها امروز(جمعه)، بازی معوقه هفته دوم لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال از ساعت ۰۹:۰۰ صبح در استخر ۹ دی تهران با تقابل دو تیم نوفلاح و گچساران دنبال شد که تیم نوفلاح توانست با نتیجه ۱۵ بر ۷ پیروز شود.

از ساعت ۱۰:۰۰ امروز (جمعه) نیز دو تیم پالایش نفت آبادان و رعد پدافند در رده سنی زیر ۲۰ سال در استخر جهان آرا خرمشهر به مصاف یکدیگر رفتند که تیم رعد پدافند توانست با نتیجه ۱۱ بر ۸ به پیروزی برسد. همچنین تقابل این دو تیم در جریان لیگ برتر رده سنی بزرگسالان از ساعت ۱۷:۰۰ در استخر جهان آرا پیگیری شد که تیم رعد موفق شد میزبان خود را با نتیجه ۱۵ بر ۶ از پیش رو بردارد.

دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و نفت گاز امیدیه نیز امروز (جمعه) در دو رده سنی زیر ۲۰ سال و بزرگسالان لیگ برتر واترپلو کشور به مصاف هم رفتند.

تقابل این دو تیم در رده سنی زیر ۲۰ سال از ساعت ۱۱:۳۰ در استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی پیگیری شد که جوانان دانشگاه موفق شدند میهمان خود نفت امیدیه را با نتیجه ۲۹ بر ۷ شکست دهند.

اما دیدار این دو تیم در جریان سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور از ساعت ۱۷:۰۰ در استخر ۹ دی آغاز شد که شاگردان حمید قدسی موفق شدند با یک نمایش حساب شده تهران را با پیروزی ترک کنند. این دیدار با نتیجه ۱۲ بر ۹ به سود نفت و گاز امیدیه به پایان رسید.

نتایج هفته سوم دور رفت سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور:

شماره بازیرده سنیباشگاه میزبان
(کلاه سفید)
نتیجهباشگاه میهمان
(گلاه آبی)
تاریخ مسابقه
۱۵زیر ۲۰ سالپالایش نفت آبادان۸۱۱رعد پدافند۱۴۰۲/۰۹/۰۳
۱۶عمومپالایش نفت آبادان۶۱۵رعد پدافند۱۴۰۲/۰۹/۰۳
۱۷زیر ۲۰ سالشهید نوفلاح(دیدار معوقه)۱۵۷نفت و گاز گچساران
(دیدار معوقه)
۱۴۰۲/۰۹/۰۳
۱۸زیر ۲۰ سالدانشگاه آزاد اسلامی۲۹۷نفت و گاز امیدیه۱۴۰۲/۰۹/۰۳
۱۹عمومدانشگاه آزاد اسلامی۹۱۲نفت و گاز امیدیه۱۴۰۲/۰۹/۰۳
__عمومشهید نوفلاح— استراحت__

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.