برتری رعد پدافند در آغاز هفته پنجم لیگ برتر واترپلو

هفته پنجم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور و مسابقات لیگ زیر 20 سال امروز (پنجشنبه) با برتری رعد پدافند مقابل گچساران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته پنجم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور و مسابقات لیگ زیر ۲۰ سال امروز(پنجشنبه) با تقابل دو تیم رعد پدافند و نفت و گاز گچساران در استخر ‎ ۹دی تهران آغاز شد. ابتدا این دو تیم از ساعت ۱۰:۰۰ صبح در رده سنی زیر ۲۰ سال مقابل یکدیگر به آب زدند که این دیدار یکطرفه در پایان با نتیجه ۳۴ بر ۳ به سود رعد پدافند به پایان رسید.

در ادامه نیز این دو تیم در رده سنی بزرگسالان از ساعت ۱۷:۰۰ مقابل هم صف آرایی کردند که رعد پدافند موفق شد گچساران را با نتیجه قاطع ۲۵ بر ۵ شکست دهد و با کسب سه امتیاز این بازی جایگاه خود را در جدول رده بندی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو بهبود بخشد.

در ادامه، روز جمعه(۱۷ آذرماه ۱۴۰۲) از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی زمینی ارتش در رده سنی زیر ۲۰ سال و از ساعت ۱۷:۰۰ این دو تیم در رده سنی بزرگسالان به میزبانی استخر ۹ دی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

همچنین دو تیم شهید نوفلاح و پالایش نفت آبادان نیز از ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه در رده سنی زیر ۲۰ سال و از ساعت ۱۸:۳۰ در رده سنی بزرگسالان در استخر ۹ دی به آب میزنند.

نتایج روز اول از هفته پنجم دور رفت سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور:

شماره بازیساعترده سنیکلاه سفید (میزبان)نتیجهکلاه آبی (میهمان)تاریخ
۲۵۱۰:۰۰ صبحزیر ۲۰ سالرعد پدافند۳۴۴نفت و گاز گچساران۱۴۰۲/۰۹/۱۶
۲۶۱۷:۰۰ عصرعمومرعد پدافند۲۵۵نفت و گاز گچساران۱۴۰۲/۰۹/۱۶

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.