برتری فولاد ماهان سپاهان مقابل هیات شنای خوزستان

بیست ویکمین دوره لیگ برتر واترپلو باشگاههای کشور امروز یکشنبه ١۶ بهمن با برگزاری یک دیدار از هفته سیزدهم پیگیری شد که طی آن فولاد ماهان سپاهان مقابل هیات شنای خوزستان به برتری دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، به دلیل حضور تیم فولاد ماهان سپاهان طی دهه سوم بهمن در تورنمنت بین المللی کشور اسلواکی،بنا بر درخواست این تیم و موافقت سازمان لیگ وتیم هیات شنای خوزستان دیدار هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر واترپلو امروز ١۶ بهمن ماه در اهواز برگزار شد که طی آن فولاد ماهان سپاهان موفق شد با نتیجه ١۶ بر ١۵ از سد میزبان خود هیات شنای خوزستان بگذرد و صدر نشینی خود در رقابتهای لیگ را استحکام بخشد.
بدین ترتیب در آغاز هفته چهارم از دور برگشت فولاد ماهان سپاهان با٢١ امتیاز در صدر قرار داد و تیمهای نفت و گاز امیدیه با ١٧ امتیاز در جایگاه دوم است و هیات شنای زنجان با ١۴ امتیاز در مکان سوم قرار دارد.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.