برنامه روز سوم ملی پوشان شیرجه ایران در فیلیپین

ملی پوشان شیرجه ایران در سومین روز از مسابقات شیرجه قهرمانی رده‌های سنی آسیا فردا(چهارشنبه)در ماده های تخته 1 متر انفرادی و سکو انفرادی با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امروز (سه شنبه) در دومین روز از مسابقات یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ملی پوشان شیرجه ایران موفق به کسب یک مدال برنز در ماده شیرجه هماهنگ از سکو شدند.

طبق برنامه ریزی صورت گرفت شیرجه روهای ایران در سومین روز از این مسابقات فردا (چهارشنبه) از ساعت ۸:۰۰ صبح در ماده‌های ۱۰ متر انفرادی از سکو و تخته ۱ متر انفرادی با حریفان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که رقابت‌های شیرجه این دوره از مسابقات ۷ الی ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد.

برنامه روز سوم مسابقات شیرجه قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین

شیرجه تخته ۱ متر انفرادی رده سنی ۱۶-۱۸ سال

  • علی صفری

شیرجه ۱۰ متر انفرادی سکو رده سنی ۱۴-۱۵ سال

  • سام واژیر
  • کیومرث اصلانی

اسامی شیرجه روهای اعزامی به فیلیپین : 

  1. علی صفری
  2. سام واژیر
  3. کیومرث اصلانی
  4. آیدین نصرتی
  5. صدرا علیزاد منصور

کادر فنی :

مربی: شهنام نظرپور
مربی : مجتبی ولی‌پور

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.