برنامه روز پنجم ملی پوشان شیرجه ایران در فیلیپین

ملی پوشان شیرجه ایران در پنجمین روز از مسابقات شیرجه قهرمانی رده‌های سنی آسیا فردا(جمعه)در ماده های تخته ۳ متر و شیرجه از سکو با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امروز(چهارشنبه) در چهارمین روز از مسابقات یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا سام واژیر ملی پوش شیرجه ایران موفق به کسب یک مدال طلا در ماده تخته ۱ متر انفرادی شد.

طبق برنامه ریزی صورت گرفت شیرجه روهای ایران در پنجمین روز از این مسابقات فردا (جمعه) از ساعت ۱۰:۰۰ صبح در ماده‌های تخته ۳ متر و شیرجه از سکو با حریفان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت.

یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۷ الی ۱۹ اسفند سال ۱۴۰۲ در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که رقابت‌های شیرجه این دوره از مسابقات ۷ الی ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ پیگیری خواهد شد.

برنامه روز پنجم مسابقات شیرجه قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین

ماده سکو انفرادی رده سنی ۱۲- ۱۳سال

  • آیدین نصرتی
  • صدرا علیزاد منصور

ماده سکو انفرادی رده سنی ۱۶-۱۸ سال

  • علی صفری

تخته ۳ متر انفرادی رده سنی ۱۴-۱۵ سال

  • سام واژیر
  • کیومرث اصلانی

اسامی شیرجه روهای اعزامی به فیلیپین : 

  1. علی صفری
  2. سام واژیر
  3. کیومرث اصلانی
  4. آیدین نصرتی
  5. صدرا علیزاد منصور

کادر فنی :

مربی: شهنام نظرپور
مربی : مجتبی ولی‌پور

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.