برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسابقات واترپلو در سال ۹۴

جلسه هم اندیشی کمیته فنی و سازمان لیگ واترپلو برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات در سال 1394 روز دوشنبه (14 اردیبهشت 1394) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته فنی و سازمان لیگ واترپلو در نظر دارد یک جلسه هم اندیشی درباره نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر و دسته یک واترپلو در سال ۱۳۹۴ برگزار کند. این جلسه در ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۴/۲/۱۴ در سالن کنفرانس استخر ۹ دی برگزار می‌شود.

از رؤسای هیئت های شنای فعال و مدیرعاملان باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر و دسته یک واترپلو برای حضور در این نشست دعوت شده است.

طبق برنامه در این جلسه پیرامون برگزاری مسابقات به یکی از سه روش متمرکز-رفت و برگشت، متمرکز و یا رفت و برگشت تصمیم‌گیری می‌شود.

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.