برگزاری مسابقات شنا ویژه پسران مناطق جنوب کشور به میزبانی اصفهان

مسابقات شنای کشوری مسافت بلند ویژه پسران ۱۱ الی ۱۴ سال مناطق جنوب کشور ۲۱ و ۲۲ بهمن ماه۱۴۰۲ در پایگاه ملی انقلاب استان اصفهان پیگیری و به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای کشوری مسافت بلند ویژه پسران ۱۱ الی ۱۴ سال مناطق جنوب کشور ۲۱ و ۲۲ بهمن ماه۱۴۰۲ در پایگاه ملی انقلاب استان اصفهان با حضور ۱۶۰ شناگر در قالب ۳۰ مدرسه شنا از ۷ استان کشور پیگیری و به پایان رسید.

پس از پیگیری این رقابت ها در رده سنی۱۳_۱۴سال باشگاه اریس اصفهان باکسب ۴۹۷ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد. همچنین باشگاه آینده سازان اریس باکسب ۴۰۰ امتیاز و شناگران برتر جهرم الف با کسب ۳۱۱ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در رده سنی ۱۱_۱۲سال نیز باشگاه اریس اصفهان باکسب ۴۴۰ امتیاز اول شد و میراث اصفهان باکسب ۳۳۷ امتیاز و شهید بابایی اصفهان با کسب ۳۲۴ امتیاز به ترتیب بر سکوی دوم و سوم ایستادند.

برای مشاهده نتایج این مسابقات در قالب فایل پی دی اف بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.