برگزاری مسابقات شنا ویژه پسران مناطق شمال کشور به میزبانی سمنان

مسابقات شنای کشوری مسافت بلند ویژه پسران ۱۲_۱۱ سال مناطق شمال کشور 26 و 27 بهمن 1402 به میزبانی استخر نور استان سمنان پیگیری و به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای کشوری مسافت بلند ویژه پسران ۱۲_۱۱ سال مناطق شمال کشور از روز گذشته(پنجشنبه) به میزبانی استخر نور استان سمنان آغاز شد.

این رقابت ها باحضور ۱۶ تیم و استقبال خوب شناگران به مدت دو روز (۲۶ و ۲۷ بهمن ۱۴۰۲) پیگیری و به پایان رسید. در پایان این مسابقات تیم امیر مرشد کرج الف با مجموع ۴۷۷ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم های نور تهران الف و جنوب شرق تهران الف به ترتیب با امتیاز های ۴۴۳ و ۳۳۶ دوم و سوم شدند.

برای مشاهده نتایج این مسابقات در قالب فایل پی دی اف بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انتهای پیام

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.