برگزاری کلینیک بین المللی مربیگری شنا زیر نظر مدرس فدراسیون ورزش‌های آبی جهان

کلینیک بین المللی مربیگری شنا با حضور مدرس فدراسیون ورزش‌های آبی جهان 22 الی 25 مردادماه 1402 برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کلینیک بین المللی مربیگری شنا به میزبانی فدراسیون از روز‌ یکشنبه الی چهارشنبه (۲۲ ال ۲۵ مردادماه ۱۴۰۲) زیر نظرمدرس بین المللی فدراسیون ورزش های آبی جهان (world Aquatics)  ویژه مربیان آقا و خانم مدعو از سوی کمیته فنی شنا برگزار می‌شود.

از این رو مربیانی که اسم آنها در لیست ذیل قرار دادر میتوانند در کلینیک شرکت کنند. این کلینیک در دانشکده تربیت بدنی برگزار خواهد شد.

لیست مربیان مدعو به کلینیک بین المللی مربیگری شنا 

تاریخ برگزاری دوره : 

۲۲ الی ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

محل برگزاری کلینیک: 

تهران – خیابان کارگر شمالی – بالاتر از تقاطع جلال آل احمد – بین خیابان پانزدهم و شانزدهم – روبروی کوی دانشگاه تهران – دانشکده تربیت بدنی 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.