برگزاری کنگره مسابقات شنا دختران شمال شرق کشور در مشهد

کنگره مسابقات شنای شمال شرق دختران کشور با حضور سرپرستان تیم ها، روز گذشته(شنبه) در مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مجید مشتاق عشق رئیس هیات شنا استان خراسان رضوی در این مراسم که در هتل ارس مشهد برگزار شد، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین جلسه، گفت: مسابقات شنای شمال شرق دختران کشور طی روز های یکشنبه و دوشنبه ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه با حضور ۱۲۰ شناگر از ۵ استان در استخر مسابقاتی هیئت استان برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این مسابقات، شناسایی و کشف استعداد ها است و از طرفی حضور ورزشکاران زیر ۱۰ سال ما در این رقابت ها باعث کسب تجربه های خوبی برای آن ها می‌شود.

رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی بیان کرد: مسابقات با سیستم نیمه اتوماتیک برگزار می‌شود که این سیستم بومی بوده و توسط هیات استان ساخته شده است، همچنین از لحاظ داوری مشکلی نخواهیم داشت.

مشتاق عنوان کرد: مسابقات راس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه، ۱۳مرداد ماه در استخر مسابقاتی هیات خراسان رضوی آغاز خواهد شد،و همچنین در کنار استخر اصلی یک استخر برای ریکاوری وجود دارد.

وی با بیان اینکه در مرحله اول سلامتی ورزشکاران مهم است، اظهار کرد: در این دوره از مسابقات به همه شرکت کنندگان گواهی حضور و همچنین به نفرات اول تا ششم، حکم شناگر ممتاز اعطا خواهد شد.

img-20190804-104935-214

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.