بهمن کیانی: بازی های سختی در پیش داریم

سرمربی تیم فولاد مبارکه اصفهان گفت: امسال همه تیم ها قوی و مدعی قهرمانی هستند و هر هفت تیم لیگ برتر به نوعی می توانند قهرمان باشند.

به گزارش ورابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ بهمن کیانی سرمربی تیم فولاد مبارکه اصفهان در آستانه هفته دوم مسابقات لیگ یرتر واترپلو اظهار کرد: با توجه به اینکه فدراسیون برنامه نیم فصل اول را اعلام کرده، شرایط خیلی خوب شده است. تیم ها می توانند حداقل تا آخر نیم فصل برنامه ریزی کنند. بعد از یک هفته استراحت تیم ما تمرینات خود را از سر گرفته است. در حال حاضر تیم ما در آمادگی خوبی به سر می برد.

سرمربی تیم فولاد مبارکه اصفهان عنوان کرد: در هفته دوم با تیم نفت آبادان بازی سختی داریم. بعد از آن با تیم دانشگاه آزاد بازی سختی را در پیش داریم. همه حریفان ما تیم های مدعی هستند. امسال همه تیم ها قوی و مدعی قهرمانی هستند. هفت تیم لیگ به نوعی می توانند قهرمان باشند و این نشان می دهد که همه تیم ها بازی های سختی دارند.

او خاطرنشان کرد: تیم ما از نظر روحیه و انگیزه بازی کردن در سطح بالایی قرار دارد. از شروع لیگ امسال تمام بازیکنان تیم فولاد مبارکه سپاهان برای قهرمانی تلاش می کنند.  ما شناخت کافی از حریفان خود داریم. براساس نیاز هایمان در دفاع و حمله تاکتیک های مناسب را در نظر می گیریم تا بهترین عملکرد را در مقابل حریفانمان داشته باشیم.

بهمن کیانی بیان کرد: آنچه برای یک مربی اهمیت دارد این است که برنامه مسابقات لیگ مشخص باشد. وقتی برنامه مسابقات از قبل مشخص باشد مربیان می توانند برای تمام بازی ها برنامه ریزی کنند و تمرینات تیم خود را براساس زمان مسابقات پیش ببرند. امسال برنامه نیم فصل اول از طرف سازمان لیگ و فدراسیون از قبل در اختیار تیم ها گذاشته شده و این به مربیان خیلی کمک می کند. بین مسابقات تعطیلاتی هم است که به خاطر برنامه تیم های ملی در رده های مختلف بوجود آمده و ما به آن احترام می گذاریم زیرا نمی توان برنامه تیم های ملی را تعطیل کرد.
او در پایان گفت: خیلی خوشحالم که برنامه نیم فصل به باشگاه ها داده شده است. امیدوارم امسال لیگ به خوبی ادامه پیدا کند و از درون لیگ تیم ملی قوی داشته باشیم.

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.