بیانیه خانواده شنا برای وداع با پیکر شهدای غواص

خانواده شنا، شیرجه و واترپلو با اعلام حضور در مراسم وداع با شهدای غواص بیانه‌ای برای دعوت از اقشار مختلف مردم صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ قهرمانان، پیشکسوتان، مسئولان و تمامی اعضای خانواده بزرگ شنا، شیرجه و واترپلو با صدور بیانیه ای خواستار حضور اقشار مختلف مردم در مراسم وداع با پیکر پاک شهدای غواص دریادل شدند.

 

 

 

 

 

 

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب شهدا و الصدیقین

اگر امروز نسیم دلنواز بهاری در مرزهای امن میهن اسلامی ایران، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی را به اهتزاز در می‌آورد و آب‌های نیلگون خلیج فارس در ساحل امن وطن آرام گرفته است، اگر امروز نام ایران بر بلندای قله‌های افتخار علم و فرهنگ و ورزش می‌درخشد؛ همه مدیون ایثار و دلاوری مردانی است که در راه خدا و مام میهن جان دادند و پیکر خویش را ستون سقف امن آسمان ایران کردند. ما قهرمانان و پیشکسوتان خانواده شنا، شیرجه و واترپلو برای تجدید پیمان با شهدای غواص و وداع با پیکر این سربلندان از همه اقشار ملت آزاده ایران دعوت به حضور داریم.

 

وعده دیدار ساعت ۱۶ سه شنبه ۲۶  خرداد ۱۳۹۴ خیابان بهارستان .

 

غواصان دریادل

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.