تشویق نایب رئیس مجلس به عنوان شناگر پیشکسوت

مسابقات شنای پیشکسوتان کشور با حضور تیم شنای مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام ابوترابی نایب رئیس مجلس در استادیوم آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو و به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛  محسن سمیع زاده، دبیرکل فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: مسابقات قهرمانی پیشکسوتان شنای کشور با حضور ۲۰۰ نفر از سراسر کشور پنجشنبه و جمعه (۲۷ و ۲۸ آذر) در استخر مجموعه فرهنگی – ورزشی آزادی برگزار شد.

وی در ادامه گفت: مسابقات شنای پیش کسوتان به عنوان قسمتی از برنامه های سالانه فدارسیون جهانی شنا(FINA) و فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلوی جمهوری اسلامی ایران هرساله برگزار می شود.

دبیرفدراسیون شنای کشور که معتقد است این دوره از مسابقات متفاوت از دوره های پیشین برگزار شده ،گفت: خوشبختانه مسابقات شنای پیشکسوتان کشور از لحاظ کمی و کیفی بی نظیر بوده است .

سمیع زاده برجسته ترین نکته مسابقات شنای پیشکسوتان کشور ، را حضور تیم شنای مجلس شورای اسلامی دانست که باعث ایجاد انگیزه برای همه رقبا و شناگران این دوره از مسابقات شده بود  بطوریکه حضور نایب رئیس مجلس آنچنان شور و شوقی در سالن ایجاد کرده بود که گویی مسابقات کشوری در جریان است.

دبیر فدراسیون شنای ایران، با اشاره به حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این دوره به عنوان یکی از شناگرهای پیش کسوت گفت: حضور و مسابقه حجت الاسلام ابوترابی فرد ، آنچنان شور و شوقی در میان دیگر شناگرها ایجاد کرده بود که تاکنون در این مسابقات مشاهده نشده است.

وی با تاکید بر همه گیر شدن ورزش در میان همه مردم ومسئولین جمهوری اسلامی گفت: حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد با توجه به دغدغه های اجراییشان به عنوان نایب رئیس مجلس برای شرکت در این مسابقات قابل تقدیر و تشکر است. ادامه این گونه فعالیت های ورزشی از سوی مسئولین علاوه بر تبلیغ و ترویج سلامت و نشاط در جامعه اهمیت موضوع را برای اقشار مختلف افزایش می دهد.

در همین حال،اسماعیل حیدری به عنوان رئیس تربیت بدنی مجلس در تشریح حضور تیم شنای  مجلس شورای اسلامی گفت:  علی قاسمی به عنوان دبیر فراکسیون شنای مجلس یک تیم ۵ نفره را برای حضور در این مسابقات تشکیل دادند که حجت الاسلام ابوترابی فرد به عنوان یکی از اعضا در این مسابقات شرکت کردند و تیم شنای مجلس توانست یک مقام دومی و یک مقام سومی در این مسابقات کسب کند.

گفتنی است، مسابقات  شنای پیش کسوتان کشور عصر دیروز (جمعه) با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی  به پایان رسید.

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.