تغییرات در تقویم اجرایی مسابقات شنا در تابستان ۱۳۹۸

کمیته فنی شنا تغییرات صورت گرفته در تقویم اجرایی مسابقات شنا تابستان سال 1398 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شنا ‌باتوجه به شرایط برگزاری مسابقات شنا المپیاد استعدادهای برتر ، مسابقات آموزش و پرورش و انتخابی تیم ملی موارد ذیل در تقویم اجرایی ۶ ماهه نخست مسابقات شنا سال ۱۳۹۸ تغییر کرد.

۱-مسابقات جشنواره زیر ده سال دختران و پسران بصورت منطقه ای برگزار می‌شود. این رقابت‌ها در ۳ استان خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و کرمان ویژه پسران و در است‌های خراسان رضوی، اصفهان و اردییل ویژه دختران پیگیری خواهد شد. بر این اساس در شهریور ماه سال جاری در زنجان جشنواره شنا زیر ده سال به صورت سراسری برگزار نخواهد شد.

۲-مسابقات نهایی انتخابی تیم ملی (رده سنی آسیا) در تاریخ ۱۷ و ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ در استخر آزادی تهران برگزار می شود.

۳- مسابقات رده سنی ۱۱-۱۲سال نیز در استخر مسافت کوتاه استان زنجان ۲۴ و ۲۵ مرداد ویژه پسران و هفتم و هشتم شهریور ویژه دختران برگزار خواهد شد.

ضمنا آیین نامه اجرایی این مسابقات متعاقبا در خبر های آینده اعلام می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.