تقابل امیدیه و نوفلاح در آغاز هفته چهارم لیگ برتر واترپلو

هفته چهارم دور رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو کشور و لیگ برتر واترپلو زیر 20 سال فردا(پنجشنبه) با تقابل دو تیم نفت و گاز امیدیه و نوفلاح آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته چهارم دیدار‌های رفت سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور و لیگ برتر زیر ۲۰ سال، فردا(پنجشنبه) با تقابل دو تیم نفت و گاز امیدیه و شهید نوفلاح آغاز می‌شود.

در پایان هفته سوم دور رفت سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور تیم نفت و گاز امیدیه با کسب ۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد. همچنین تیم های پالایش نفت آبادان و نفت و گاز گچساران نیز به ترتیب با ۶ و ۵ امتیاز در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

در رده سنی زیر ۲۰ سال نیز تا پایان هفته سوم این مسابقات تیم پالایش نفت آبادان با مجموع ۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد و تیم های رعد پدافند و نفت امدیه به ترتیب با ۵ و ۴ امتیاز دوم و سوم هستند.

در نخستین دیدار از هفته چهارم مسابقات لیگ زیر ۲۰ سال کشور فردا(پنجشنبه) دو تیم نفت و گاز امیدیه و شهید نوفلاح از ساعت ۱۰:۰۰صبح در استخر ولایت امیدیه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در ادامه نیز از ساعت ۱۷:۰۰ دو تیم امیدیه و نوفلاح در جریان هفته چهارم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور به میزبانی استخر ولایت امیدیه به آب خواهند زد.

پس از پیگیری این دو دیدار، روز جمعه(دهم آذرماه ۱۴۰۲) از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تیم‌های پالایش نفت آبادان و دانشگاه آزاد در رده سنی زیر ۲۰ سال و از ساعت ۱۷:۰۰ این دو تیم در دیداری حساس و در رده سنی بزرگسالان به میزبانی تیم آبادان در استخر جهان آرا خرمشهر مقابل یکدیگر صف آرایی میکنند.

دیدارهای دو تیم نیروی زمینی ارتش و رعد پدافند نیز صبح روز جمعه از ساعت ۱۰:۰۰ ابتدا در رده سنی زیر ۲۰ سال و از ساعت ۱۷:۰۰ در رده سنی بزرگسالان به میزبانی استخر ۹ دی تهران پیگیری خواهد شد.

در چهارمین هفته از این مسابقات تیم نفت و گاز گچساران در هر دو رده سنی قرعه استراحت دارد.

پالایش نفت آبادان، دانشگاه آزاد اسلامی، شهید نوفلاح، رعد پدافند، نیروی زمینی ارتش، نفت و گاز گچساران و نفت امیدیه هفت تیم حاضر در این دوره مسابقات هستند.

برنامه هفته چهارم سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور:

شماره بازیهفتهباشگاه میزبان
(کلاه سفید)
باشگاه میهمان
(کلاه آبی)
رده سنیروز و تاریخساعتمحل برگزاری
۱۹چهارمنفت و گاز امیدیهشهید نوفلاحزیر ۲۰ سالپنج شنبه
۱۴۰۲/۰۹/۰۹
 10صبحاستخر ولایت امیدیه
۲۰چهارمنفت و گاز امیدیهشهید نوفلاحعمومپنج شنبه
۱۴۰۲/۰۹/۰۹
۱۷عصر استخر ولایت امیدیه
۲۱چهارمپالایش نفت آباداندانشگاه آزادزیر ۲۰ سالجمعه
۱۴۰۲/۰۹/۱۰
 10صبحاستخرجهان آرا خرمشهر
۲۲چهارمپالایش نفت آباداندانشگاه آزادعمومجمعه
۱۴۰۲/۰۹/۱۰
۱۷عصر استخرجهان آرا خرمشهر
۲۳چهارمنیروی زمینی ارتشرعد پدافندزیر ۲۰ سالجمعه
۱۴۰۲/۰۹/۱۰
۱۰:۰۰صبحاستخر ۹ دی تهران
۲۴چهارمنیروی زمینی ارتشرعد پدافندعمومجمعه
۱۴۰۲/۰۹/۱۰
۱۷:۰۰عصراستخر ۹ دی تهران
_چهارمنفت و گاز گچساراناستراحت________

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.