تقویم ورزشی شنا سال ۹۳ بررسی می شود

کمیته فنی شنا روز چهارشنبه به منظور بررسی تقویم ورزشی ۹۳ و نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بانوان تشکیل جلسه می دهد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اعضای کمیته فنی شنا روز چهارشنبه دوم بهمن ماه رأس ساعت ۱۰ صبح در محل سالن جلسات فدراسیون شنا گرد هم می آیند. هدف این جلسه بررسی تقویم ورزشی سال ۱۳۹۳ و نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بانوان است.
در متن این نامه آمده است:

عضو محترم کمیته فنی شنا
باسلام
احتراماً ضمن تقدیر و تشکر از مساعی ارزشمند حضرتعالی، بدینوسیله از جنابعالی/ سرکارعالی دعوت بعمل می آید تا در جلسه کمیته فنی شنا که در روز چهارشنبه مورخ ۲/۱۱/۹۲ رأس ساعت ۱۰ صبح در محل سالن جلسات فدراسیون شنا برگزار میگردد، حضور بهم رسانید.

دستور جلسه:
۱- بررسی بمنظور تصویب تقویم ورزشی سال ۱۳۹۳ کمیته فنی شنا.
۲- بررسی در خصوص نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بانوان.

مجید مشتاق عشق، عباسعلی کشتکار، محمدحسین اقبالی، مسعود داوودی، خشایار حضرتی، حامد رضاخانی/ فروزنده زرآور و شهرناز ورنوس به این جلسه دعوت شده ند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.