تلاش فدراسیون برای اعزام نماینده به نانجینگ

با وجود اینکه هیچ یک از شناگران ایران در ۱۴۰ سهمیه المپیک جوانان انتخاب نشدند، فدراسیون شنا اقداماتی را برای اعزام آریا نسیمی شاد و رهام پیروانی بر اساس سهمیه یونیورسالیتی انجام داده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شناگران جوان ایران در مسابقات بین المللی دبی هشت حدنصاب ورودی مسابقات المپیک جوانان نانجینگ را بدست آورده بودند. طبق قوانین فدراسیون جهانی از بین تمامی شناگرانی که حدنصاب ورودی المپیک جوانان را کسب کرده باشند حداکثر ۱۴۰ شناگر پسر بر اساس فیناپوینت برای شرکت در مسابقات نانجینگ گزینش می شوند.
طبق اعلام فدراسیون جهانی متاسفانه هیچ یک از شناگران ایران در بین این ۱۴۰ نفر گزینش نشده و امتیاز لازم (فیناپوینت) را نسبت به حریفانشان برای شرکت در المپیک جوانان نانجینگ کسب نکرده اند.
با این حال فدراسیون شنای ایران رایزنی هایی انجام داده تا شناگران ایران بتوانند با استفاده از سهمیه اعطایی فدراسیون جهانی- یونیورسالیتی (سهمیه اعطایی با شرایط ویژه) در این مسابقات شرکت کنند. در همین راستا آریا نسیمی شاد و رهام پیروانی برای کسب این سهمیه و شرکت در المپیک نانجینگ معرفی شده اند.
گفتنی است آریا نسیمی شاد و رهام پیروانی در مسابقات بین المللی دبی- انتخابی نانجینگ بالاترین امتیاز را در میان ملی پوشان ایران کسب کرده بودند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.