تیم‌ملی واترپلو مصدوم ندارد

تيم‌ملي واترپلو قبل از شروع بازی های توسعه جهانی مصدوم حادي ندارد.
مهری رنجبر/

به گزارش روابط عمومی فدارسیون شنا، شیرجه و واترپلو، روزنامه خبر ورزشی نوشت:

 اردونشینان واترپلو که برای مسابقات فیناترافی تمرین می‌کنند با اینکه تمرینات پرفشاری داشتند اما وضعیت نگران‌کننده‌ای ندارند.
آرش شرافت‌وزیری رئیس کمیته پزشکی فدراسیون شنا و پزشک تیم‌ملی دراین باره می‌گوید:«ملی‌پوشان واترپلو به خاطر فشار زیاد تمرینات خسته هستند اما مصدومیت حادی ندارند. هرچند مصدومیت‌های کوچک همراه آنها هست ولی خوشبختانه هیچ‌کدام از بازیکنان آسیب جدی ندارند که مانع حضورشان در مسابقات فیناترافی شود.»
او پیشنهاد می‌کند در روزهای مانده تا مسابقات، بازیکنان استراحت کنند:«در هفته آخر تا شروع مسابقات ناخودآگاه استرس بازیکنان بیشتر می‌شود. بنابراین آنها باید روی اعصابشان متمرکز شوند و وقتی اردو ندارند تنها استراحت کنند تا انرژی ذخیره کنند.»
پزشک تیم‌ملی معتقد است بازیکنان خودشان این مسائل را خوب می‌دانند:«حالا که بچه‌ها در اردو هستند مربی و سرمربی، آنها را زیر نظر دارند. جدای از آن هم بازیکنان حرفه‌ای هستند و می‌دانند در روزهای مانده تا قبل از شروع رقابت‌ها چقدر مراقب باشند تا اتفاق خاصی برایشان نیفتد.»
انتهای پیام
image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.