ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

تیمهای نیک بسپار یزد و میرداماد تبریز به لیگ برتر واترپلو صعود کردند

تیمهای نیک بسپار یزد ومیرداماد تبریز با کسب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ دسته اول به بیست وسومین دوره لیگ برتر واترپلو صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،مرحله دوم از هشتمین دوره مسابقات لیگ دسته اول واترپلو باشگاههای کشور که از روز سه شنبه ٨ اسفند در استخر عدالت یزد و با حضور تیمهای نفت تهران، صعنت نفت آبادان، استخر شهید نوفلاح،گلان كردستان،پتروشیمی بندر امام،نیك بسپار یزد و نفت تهران آغاز شده است آغاز شده بود،عصر جمعه با قهرمانی تیم میزبان به پایان رسید.

نتایج آخرین روز این رقابتها به شرح زیر است:
میرداماد تبریز ١۰ – گلان کردستان ١
نفت تهران ١١ – نیک بسپار یزد ١١
نوفلاح تهران ١٢ – پتروشیمی بندر امام ٢

بدین ترتیب درپایان این رقابتها تیم نیک بسپار یزد با ١٨ امتیاز قهرمان شد، میرداماد تبریز با ١۶ امتیاز دوم شد، نفت تهران نیز با ١۴ امتیاز در مكان سوم ایستاد.

صنعت نفت آبادان، گلان کردستان، نوفلاح تهران و پتروشیمی بندر امام نیز به ترتیب در جایگاه چهارم تا هفتم قرار گرفتند و همچنین تیمهای نیک بسپار یزد و میرداماد تبریز با کسب عناوین اول و دوم موفق به کسب جواز حضور در بیست وسومین دوره لیگ برتر واترپلو که سال آینده برگزار می شود را بدست آوردند.

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.