دانشگاه آزاد به مدال برنز سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو رسید

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور صبح امروز(جمعه) دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و پالایش نفت آبادان از ساعت ۹:۰۰ صبح در استخر ۹ دی تهران مقابل هم صف آرایی کردند.

در این دیدار حساس که تکلیف تیم سوم این دوره از مسابقات را مشخص می‌کرد ابتدا شاگردان مهدی پنام تاش از حریف پیشی گرفتند اما تیم آبادان موفق شد این اختلاف را جبران کند و وقت قانونی دوم این دیدار با نتیجه ۸ بر ۸ مساوی به پایان رسید. در ادامه دانشگاهیان با نمایش یک بازی حساب شده نبض بازی را بدست گرفتند و موفق شدند حریف نفتی خود را با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ از پیش رو بردارند و به عنوان سومی لیگ برتر واترپلو برگسالان کشور سال ۱۴۰۲ دست پیدا کنند.

در ادامه در آخرین دیدار سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دو تیم رعد پدافند و نفت و گاز امیدیه از ساعت ۱۱:۰۰ در استخر ۹ دی تهران مقابل یکدیگر به آب میزنند.

نتایج هفته پانزدهم(پایانی) لیگ برتر واترپلو کشور:

شماره بازیرده سنیکلاه سفید (میزبان)نتیجهکلاه آبی (میهمان)تاریخ مسابقه
۸۳عمومدانشگاه آزاد اسلامی۱۵۱۲پالایش نفت آبادان۱۴۰۲/۱۲/۴
۸۴عمومرعد پدافند نفت و گاز امیدیه۱۴۰۲/۱۲/۴

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.