تیم ملی شنا ٢۴ خرداد عازم ترکیه می شود

تیم ملی شنای کشورمان جهت شرکت در مسابقات کاپ آزاد ترکیه روز چهارشنبه ٢۴ خرداد ماه عازم این کشور می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در چارچوب برنامه های کوتاه مدت و میان مدت آماده سازی ملی پوشان شنا جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که آبان ماه جاری در امارات برگزار خواهد شد، ۴ شناگر به مسابقات کاپ آزاد ترکیه اعزام خواهند شد.

بر این اساس محمد بیداریان، محمد علیرضایی، احمد رضا جلالی و افشین عسگری ۴ ملی پوشی هستند که با کسب بیشترین امتیاز در رقابتهای انتخابی تیم ملی بامداد چهارشنبه ٢۴ خرداد عازم مسابقات کاپ آزاد ترکیه می شوند.

مسابقات شنای کاپ آزاد ترکیه آخرین مرحله رقابتهای انتخابی المپیک ٢۰١٢ لندن به شمار می رود که از ٢۶ لغایت ٢٩ خرداد در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.