تیم منتخب (الف) قهرمان مسابقات واترپلو جوانان کشور شد

مرحله نخست مسابقات واترپلوی جوانان کمتر از ١٩ سال کشور ( انتخابی تیم ملی واترپلو جوانان) با قهرمانی تیم منتخب الف متشکل از تیم های آذربایجان شرقی و اصفهان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این مسابقات که با حضور ۵٢ واترپلوئیست از ٧ استان در قالب ۴ تیم به میزبانی استان زنجان برگزار شد، تیم های منتخب (الف) متشکل از آذربایجان شرقی و اصفهان، منتخب (ب) متشکل ازکرمانشاه، گیلان و توابع تهران و تیم های تهران و زنجان حضور داشتند که به مدت یک روز با یکدیگر به رقابت پرداختند که نتایج آن به این شرح است:
آذربایجان شرقی، اصفهان (منتخب الف)١١ – کرمانشاه،گیلان و توابع تهران منتخب (ب) ۴
آذربایجان شرقی، اصفهان (منتخب الف) ١٢ – تهران ١١
آذربایجان شرقی، اصفهان (منتخب الف) ٩ – زنجان ٩
تهران ٨ – زنجان ٧
کرمانشاه، گیلان، توابع تهران منتخب (ب) ۴ – زنجان (٨)
تهران ١١ – کرمانشاه، گیلان و توابع تهران منتخب (ب) ۶

در پایان این مسابقات تیم منتخب (الف) که متشکل از تیم های آذربایجان شرقی و اصفهان بود به عنوان نخست دست یافت، تیم تهران دوم شد، زنجان سوم و تیم منتخب (ب) متشکل ازکرمانشاه، گیلان و توابع تهران به عنوان چهارمی دست یافتند.

شایان ذکر است نفرات آماده و برتر این رقابتها به همراه برترین های مرحله دوم مسابقات انتخابی که زمان و مکان آنها متعاقباً از سوی کمیته مشورتی واترپلو اعلام می شود با نظر کادر فنی به اردوی آماده سازی تیم واترپلو جوانان ایران (رده سنی زیر ١٩ سال) دعوت می شوند تا خود را برای حضور در مسابقات واترپلوی جوانان قهرمانی آسیا که شهریور ماه امسال در آلماتی قزاقزستان برگزار خواهد شد، آماده کنند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.