تیم های صدرای تبریز و دانشگاه صنعتی شریف به نیمه نهایی صعود کردند

تیمهای صدرای تبریز و دانشگاه صنعتی شریف به مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته اول واترپلو باشگاههای کشور صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، مسابقات لیگ دسته اول واترپلو باشگاههای کشور که از روز دوشنبه اول اسفند ماه با حضور ١۰ تیم در دو گروه پنج تیمی در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده، امروز با برگزاری دور پایانی مرحله مقدماتی پیگیری شد که طی آن این نتایج به دست آمد:

اعتماد کرمانشاه ٨ – ٢٢ بهمن یزد ٧
نفت تهران ١۰ – بشرای کرمان ١۴
پاسارگاد ١٢ – انقلاب فارس ٧
صنعت نفت آبادان ٧ – دانشگاه صنعتی شریف ١۶

بدین ترتیب در پایان دور مقدماتی مسابقات لیگ دسته اول واترپلو تیمهای صدرای تبریز با ٨ امتیاز و دانشگاه صنعتی شریف با ۶ امتیاز به ترتیب به عنوان تیمهای صدرنشین گروههای اول و دوم راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

تیمهای بشرای کرمان با ۶ و اعتماد کرمانشاه با ۴ امتیاز از گروه اول و تیمهای پاسارگاد با ۶ و صنعت نفت آبادان با ٣ امتیاز راهی مرحله پلی اف شدند که در این مرحله امشب بشرای کرمان به مصاف صنعت نفت آبادان می رود و پاسارگاد با اعتماد دیدار می کند. تیمهای برنده این دیدارها به مرحله نیمه نهایی صعود خواهند کرد.

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.