تیم های صربستان، رومانی، آمریکا و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند

تیم های صربستان، رومانی، آمریکا و استرالیا با پیروزی برابر حریفان خود به دور سوم و مرحله یک هشتم نهایی مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در ادامه مسابقات قهرمانی جوانان جهان و با انجام دیدارهای روز ششم این رقابتها که در شهر پرتث استرالیا جریان دارد، تیم های صربستان، رومانی، آمریکا و استرالیا با پیروزی برابر حریفان خود راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

نتایج دیدارهای امروز پنجشنبه مسابقات قهرمانی جوانان جهان به این شرح است:
مصر ١٢ – پرو ٢
کلمبیا ١۰ – ترینیدادوتوباگو ٩
ازبکستان ١۰- آفریقای جنوبی ٨
آمریکا ١٩ – برزیل ١١
صربستان ١٧ – کانادا ۶
رومانی ۵ – نیوزلند ۴
استرالیا ٢١- ایران ٢

پیش از این تیم های مجارستان، کرواسی، یونان و ایتالیا با صدرنشینی در مرحله مقدماتی و گروه های اول تا چهارم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده بودند. این مسابقات فردا جمعه پیگیری خواهد شد که برنامه این مسابقات به این شرح است:
پرو – ترینیداد وتوباگو
مصر – کلمبیا
قزاقستان – ازبکستان
مجارستان – استرالیا
کرواسی – استرالیا
یونان – صربستان
ایتالیا – رومانی
برزیل – ایران
کانادا – نیوزلند

مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان که با شرکت ٢۰ تیم از روز ١١ آذر در شهر پرتث استرالیا آغاز شده است روز یکشنبه ١٩ آذر با معرفی تیم قهرمان به پایان خواهد رسید.

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.